1) İlan vermek ücretli midir?
- Hayır ilan vermek tamamen ücretsizdir.

2) Üye olmadan ilan verebilir miyim?
- Hayır, işe yarar bir platformu doğru ve güvenilir bir yer yapmak öncelikle kötü niyetli kişilerden korumalıyız. Bu yüzden ilan verebilmek için mutlaka doğru bilgilerle üye olmalısınız.

3) Nasıl üye olabilirim?
- İsterseniz kısa üyelik formumuzu doldurarak isterseniz Google ya da Facebook aracılığıyla tek tuşla üye olabilirsiniz.

3) Nasıl ilan verebilirim?
- Üyeliğiniz onaylandıktan sonra İlan Ver bağlantısını takip edin. İlan vermek istediğiniz kategoriyi seçin, formda sizden istenen bilgileri mümkün olduğunca doğru ve detaylı girin. Formu gönderin.

4) İlanım ne zaman yayınlanır?
- Ekibimiz öncelikle üyelik bilgilerinizi doğrulayacaktır. Ardından ilan formunuzda TC yasalarına ve genel ahlak kurallarına aykırı herhangi bir durum yoksa 1 saat gibi bir süre içinde yayınlanacaktır.

5) En fazla kaç ilan verebilirim?
- Herhangi bir ilan sınırı yoktur.

6) Kimler ilan verebilir?
- Türkiye Cumhuriyeti yasalarınca çalışmaya kanunen engeli olmayan herkes ilan verebilir. Bilerek yanıltıcı, hatalı, kötü niyatli bilgiler veren kişi ve kurumların hesapları iptal edilir ve platformu bir daha kullanmalarına izin verilmez.

 

YASAL UYARI!

ilanservis.com.tr üzerinden iş anlaşması yapan kişi/kurumların olabilecek iş anlaşmazlıkları durumunda ilanservis.com.tr'nin hiçbir yasal yükümlülüğü bulınmamaktadır. Platforma üye olan kişi ve kurumlar bu sayfada ve üyelik sözleşmesinde belirtilen tüm kuralları kabul etmiş sayılır.